CLUB
1581836408
VIDEO. Declarațiile lui Mircea Rednic, după înfrângerea cu Craiova
share
"Noi am riscat, iar ei ne-au surprins. Și Craiova a făcut multe greșeli în apărare, dar se vede când ai buget și-ți permiți să aduci jucători de calitate. Nu degeaba sunt pe locul doi. Mă bucur pentru reacția din a doua repriză. Le-am zis la pauză să arate ambiție, caracter, le-am spus că eu răspund de rezultat. Și Liverpool a revenit de la 0-3. Noi am primit nouă goluri în trei meciuri, dar sunt schimbări. În afară de Frăsinescu, ceilalți sunt noi. Mai e de muncă, sper să câștigăm meciul următor. Nu uitați că am avut parcurs greu, nu am jucat cu Chindia sau Clinceni. Acum mergem la Botoșani, care-și joacă locul în play-off", a declarat Mircea Rednic la conferința de presă ce a urmat partidei cu Universitatea Craiova. . Urmăriți pe contul oficial de Youtube înregistrarea integrală a conferinței de presă.

PRIMA ECHIPĂ
Doar un sfert de oră...
CITEȘTE ȘTIRE
Înregistrarea integrală a conferinței de presă înaintea meciului cu Universitatea Craiova